O kudosu

Kudos je anglická firma nabízející dárky a další odměny za registraci a splnění offer (nabídky) u nějaké firmy. To že platí a posílají dárky zde asi nemusím vypisovat, jinak bych o kudosu asi ani nepsal. :) Kudos funguje na tomto principu, firma (třeba intuit) si dá u kudosu požadavek na to že se u nich přes kudos zaregistruje určitý počet lidí a za každého zaregistrovaného člověka kudos dostane třeba 20£ od té firmy, pak si 3£ nechá jako provizi a zbytek jde jako odměna člověku co sháněl další lidi pod sebe, tudíž si pak kudos může dovolit vyplatit tomu člověku za každého refa 17£ nebo nějaký dárek za počet refů který bude odpovídat ceně.

Proces shánění refů:

Po registraci obdržíte reflink přes který se pod vás budou registrovat další lidi, člověk co se za vás registruje pak ještě musí splnit tzv.offer (od té firmy) např. u INTUITU, při splňování offer unich musíte zadat kreditní kartu, ale nemusíte se bát žádného zneužítí údajů a ani toho že by vám cokoliv ztrhli z účtu. INTUIT je ověřená firma, která spolupracuje s Microsoftem, zde přidávám odkaz s menším prohlášením o jejich spolupráci.

Podrobnější návod jak splnit INTUIT offer jsem popsal zde.

Registrujte se zde: http://gifts.kudosnetwork.co.uk/134221

Když se registrujete přes tento odkaz a splníte INTUIT offer který je zcela zadarmo tak vám jako bonus pošlu 5$ na Váš Paypal, hned jak mi u Vás naskočí status Approved.

Pro více info mě kontaktujte na jednom z těchto kontaktů nebo napište komentář pod tento článek.

 

Procesy na kudosu:

1) Zaregistrujete se na kudosu

2)Splníte free offer

3)Po splnění offer vám do 2h vyskočí status Pending

4)Po 5-45  dnech (vždy 5) se vám status Pending změní na Approved.

5)Já vám zašlu odměnu na Váš PayPal

6)Začnete pod sebe shánět své kamarády a brzo budete mít dárky doma ;)

 

Důkaz že jsem už několika lidem zaplatil ;)

 

 

Pondělí, Srpen 15th, 2011 Kudos

Leave a Reply